+4 0723 639 171

[email protected]

Slide background

Biserica Sfintii Apostoli Petru si Pavel

"Dragostea nu cade niciodata"

Slide background

Biserica Sfintii Apostoli Petru si Pavel

"Dragostea nu cade niciodata"

Slide background

Biserica Sfintii Apostoli Petru si Pavel

"Dragostea nu cade niciodata"

Hramul Bisericii - Sfinții Apostoli Petru și Pavel

În fiecare an, pe data de 29 iunie (va fi într-o zi de luni) biserica noastră își sărbătorește hramul. De Sfintii Apostoli Petru și Pavel. Vă așteptăm cu inima și brațele deschise să ne rugăm împreună și să ne bucurăm împreună de acest eveniment special. Cu aproximație vom începe la ora 8.30. Cine poate și dorește să ne ajute pentru organizarea acestui eveniment este binevenit. Pentru donații aveți datele necesare postate pe sie. Cine dorește să se implice sub altă formă, luați legătura cu părintele paroh a cărui număr de mobil îl găsiți tot pe site-ul www.parohia-sfintii-apsotoli.ro