+4 0723 639 171

[email protected]

Slide background

Biserica Sfintii Apostoli Petru si Pavel

"Dragostea nu cade niciodata"

Slide background

Biserica Sfintii Apostoli Petru si Pavel

"Dragostea nu cade niciodata"

Slide background

Biserica Sfintii Apostoli Petru si Pavel

"Dragostea nu cade niciodata"

Prima Liturghie de duminică , după redeschiderea partiala a bisercilor

Astăzi 17 mai, ne-am bucurat după mai multe săptămâni, de prima Liturghie din Duminica Samarinencei în pridvorul bisericii noastre. A văzut la multe persoane emoția și bucuria revederii. Să sperăm că Dumnezeu ne va ajuta să ne reîntâlnim fără nici o restriție și fără nici o distanțare în Biserică. Doar Ortodoxia înseamnă comuniune. Mulțumim celor ce ați participat astăzi. Așteptăm și pe cei care deocamdată nu au reușit să o facă.